листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

Согласно глава 6 од Правилникот за котација ,објавуваме Ревидиран финансиски извештај и Годишен финансиски извештај за работењето на Димко Митрев а.д. Велес за период од 01.01 до 31.12.2016 година. 


Димко Митрев АД -Ревизорски извештај 2016 конечен.pdf
god.sm_CRM_2016.pdf

Објавено на: 05.06.2017 14:14:10
Документ БР.: DOC_12304-62/2017
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи