листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните Одлуки од собрание на акционери:

Согласно глава 6 од Правилникот за котизација го објавуваме Годишниот известај за работењето на Димко Митрев а.д.Велесза период од 01.01-31.12.2016 година.


Beleski kon fin.izv.2016.pdf

Објавено на: 05.06.2017 14:14:07
Документ БР.: DOC_12283-85/2017
Урнек: Други одлуки од собрание