листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

Ревидирани финансиски извештаи и Годишен извештај за 2016 година


Ревидиран посебен извештај ГД Гранит АД 2016 година.pdf
Ревидиран консолидиран извештај ГД Гранит АД 2016 година.pdf
Годишен извештај на ГД Гранит АД за 2016 година.pdf

Објавено на: 07.06.2017 09:26:24
Документ БР.: DOC_12304-63/2017
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи