листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

РЕВИДИРАНИ ФИНАНСИСКИ ИЗВЕШТАИ ЗА 2016 ГОД


РЕВИДИРАНИ ФИНАНСИСКИ ИЗВЕШТАИ ЗА 2016ГОД,.pdf

Објавено на: 07.06.2017 09:29:04
Документ БР.: DOC_12304-64/2017
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи