листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

РЕВИДИРАНИ,КОНСОЛИДИРАНИ ФИНАНСИСКИ ИЗВЕШТАИ ЗА 2016 ГОД


РЕВИДИРАНИ,КОНСОЛИДИРАНИ ФИНАНСИСКИ ИЗВЕШТАИ ЗА 2016 ГОД.pdf

Објавено на: 07.06.2017 09:29:07
Документ БР.: DOC_12304-65/2017
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи