листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Согласно Глава 6 од Правилата за котација , известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери на ЗК Пелагонија ад Битола -

ЈАВЕН ПОВИК ЗА СОБРАНИЕ НА АКЦИОНЕРИ 


Јавен Повик.pdf

Објавено на: 07.06.2017 09:25:32
Документ БР.: DOC_10109-104/2017
Урнек: Јавен повик за собрание