листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните Одлуки од собрание на акционери:

Ги обајавуваме одлуките од Собранието на акционери на Фруктал Мак ад одржано на ден 07.06.2017 година.


Odluki od Sobranie.pdf

Објавено на: 07.06.2017 13:28:48
Документ БР.: DOC_12283-86/2017
Урнек: Други одлуки од собрание