листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните Одлуки од собрание на акционери:

Одлуки од Собрание на акционери од датум 07.06.2017


Odluki na sobranie na akcioneri 07.06.2017.pdf

Објавено на: 07.06.2017 16:17:43
Документ БР.: DOC_12283-88/2017
Урнек: Други одлуки од собрание