листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

Ревидирани финансиски извештаи


Revizorski Finansiski izvestaj za 2016.pdf
Konsolidiran revizorski finansiski izvestaj za 2016.pdf

Објавено на: 07.06.2017 16:21:42
Документ БР.: DOC_12304-69/2017
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи