листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

Ревидирани Финансиски Извештаи од 01.01.2016 до 31.12.2016.


Revizorski Izvestaj Slavej AD - 2016.pdf

Објавено на: 08.06.2017 13:23:49
Документ БР.: DOC_12304-70/2017
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи