листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните Одлуки од собрание на акционери:

Одлуки од Собрание на акционери од 08.06.2017. година


Odluka 2.pdf
Odluka 3.pdf
Odluka 4.pdf
Odluka 5.pdf
Odluka za menici.pdf
Odluka za nepokrivanje zaguba.pdf
Odluka za usvojuvanje na God.smetka za 2016.pdf
Odluka za usvojuvanje revizor.pdf

Објавено на: 09.06.2017 13:10:00
Документ БР.: DOC_12283-89/2017
Урнек: Други одлуки од собрание