листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следниве измени во органите на управување:

Одбор на директори


Промени во органи на управување на друштвото.doc

Објавено на: 09.06.2017 13:10:00
Документ БР.: DOC_12285-33/2017
Урнек: Измени во органи на управување