листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

Во прилог ги објавуваме ревидираните финансиски извештаи за 2016 година.


Notarski akt Sobarnie na akcioneri 07.06.2017.pdf
Revizorski izvestaj-2016.compressed.pdf

Објавено на: 09.06.2017 13:20:20
Документ БР.: DOC_12304-71/2017
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи