листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните Одлуки од собрание на акционери:

.


Донесени одлуки на XXI Седница на собрание.pdf

Објавено на: 12.06.2017 08:44:27
Документ БР.: DOC_12283-90/2017
Урнек: Други одлуки од собрание