листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за начинот на распределба на добивката:

.


Одлука за распределување на добивката по ГС за 2016 година.pdf

Објавено на: 12.06.2017 08:44:32
Документ БР.: DOC_12287-32/2017
Урнек: Распределба на добивка