листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следното:

.


Одлука за стекнување сопствени акции со откуп.pdf

Објавено на: 12.06.2017 08:46:59
Документ БР.: DOC_12291-18/2017
Урнек: Откуп/продажба на сопствени акции