листај по издавач            листај по урнек


Согласно Точка 6.05 од Правилата за котација, известуваме за дивидендниот календар:

.


Одлука за плаќање дивиденда по ГС за 2016.pdf

Објавено на: 12.06.2017 08:45:01
Документ БР.: DOC_10187-20/2017
Урнек: Дивиденден Календар