листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните Одлуки од собрание на акционери:

Одлуки од Собрание на акционери


5. Одлуки за 2016.pdf

Објавено на: 12.06.2017 09:46:08
Документ БР.: DOC_12283-91/2017
Урнек: Други одлуки од собрание