листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните Одлуки од собрание на акционери:

Одлука од акционерско собрание одржано на 10.06.2017 година.


odluka 13.06.2017.pdf
odluki za izvestaj za revizija.pdf

Објавено на: 13.06.2017 13:10:00
Документ БР.: DOC_12283-95/2017
Урнек: Други одлуки од собрание