листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните Одлуки од собрание на акционери:

Одлуки од акционерско собрание.


odluki za izvestaj za revizija.pdf

Објавено на: 12.06.2017 14:01:12
Документ БР.: DOC_12283-92/2017
Урнек: Други одлуки од собрание