листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следното:

Одлука за стекнување на сопствени акции на Фабрика Карпош ад Скопје


Одлука за стекнување на сопствени акции со откуп 2017.doc

Објавено на: 12.06.2017 15:06:15
Документ БР.: DOC_12291-19/2017
Урнек: Откуп/продажба на сопствени акции