листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за начинот на распределба на добивката:

Одлука за распределба на добивка на Фабрика Карпош ад Скопје


Odluka-za-dobivka-2017.doc

Објавено на: 12.06.2017 15:05:59
Документ БР.: DOC_12287-33/2017
Урнек: Распределба на добивка