листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

Ревидиран финансиски извештај


Edinstvo AD 2016.pdf

Објавено на: 13.06.2017 13:15:34
Документ БР.: DOC_12304-75/2017
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи