листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

Ревидиран консолидиран финансиски извештај


konsolidirani crm edinstvo 2016.pdf

Објавено на: 13.06.2017 13:15:31
Документ БР.: DOC_12304-74/2017
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи