листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните Одлуки од собрание на акционери:

Годишен извештај од работењето на друштвото


3. Годишен извештај Единство 2016.pdf

Објавено на: 13.06.2017 13:15:16
Документ БР.: DOC_12283-96/2017
Урнек: Други одлуки од собрание