листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Јавен повик за свикување на седница на Годишното Собрание на Акционери на ВВ Тиквеш и предлог одлуки


Јавен повик за свикување на седница на Годишното Собрание на Акционери на ВВ Тиквеш и предлог одлуки.pdf

Објавено на: 14.06.2017 08:54:43
Документ БР.: DOC_10109-106/2017
Урнек: Јавен повик за собрание