листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Ревидиран Дневен ред за Собрание 


Известување до Македонската берза.docx
Ревидиран дневен ред за Собрание.pdf
Известување Берза .pdf

Објавено на: 14.06.2017 09:27:12
Документ БР.: DOC_10109-107/2017
Урнек: Јавен повик за собрание