листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните Одлуки од собрание на акционери:

Одлуки од Собрание на акционери 


Одлуки -Годишно Собрание СОВРЕМЕН ДОМ АД Прилеп.pdf

Објавено на: 14.06.2017 09:34:56
Документ БР.: DOC_12283-97/2017
Урнек: Други одлуки од собрание