листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните Одлуки од собрание на акционери:

Oдлуки од собрание


Godisno Sobranie 2016.pdf

Објавено на: 15.06.2017 09:15:01
Документ БР.: DOC_12283-98/2017
Урнек: Други одлуки од собрание