листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните Одлуки од собрание на акционери:

Одлуки Собрание на акционери 15.06.2017


одлуки собрание 15.06.2017.pdf

Објавено на: 15.06.2017 15:47:04
Документ БР.: DOC_12283-99/2017
Урнек: Други одлуки од собрание