листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за начинот на распределба на добивката:

одлука за распоредување на добивката од 2016 година


одлука за распоредување на добивката од 2016 година 15.06.17.pdf

Објавено на: 15.06.2017 15:59:50
Документ БР.: DOC_12287-34/2017
Урнек: Распределба на добивка