листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните Одлуки од собрание на акционери:


Одлуки на Собрание на акционери


Odluuki na Sobranie na akcioneri.pdf

Објавено на: 16.06.2017 08:26:54
Документ БР.: DOC_12283-100/2017
Урнек: Други одлуки од собрание