листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за начинот на распределба на добивката:

Одлука за употреба на добивката за 2016 година


Odluka za upotreba na dobivkata za 2016 godina.pdf

Објавено на: 16.06.2017 08:26:58
Документ БР.: DOC_12287-35/2017
Урнек: Распределба на добивка