листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

.


Ревидирани Финансиски извештаи на ОИЛКО за 2016 година.pdf

Објавено на: 16.06.2017 08:32:36
Документ БР.: DOC_12304-77/2017
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи