листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

Финансиски извештај на независниот Ревизор за 2016 година 


Revizorski Izvestaj ZK Pelagonija 2016 godina.docx

Објавено на: 16.06.2017 13:51:43
Документ БР.: DOC_12304-78/2017
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи