листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за начинот на распределба на добивката:

Одлука за распределба на добивката за 2016 година


Одлука за распределба на добивката за 2016 година.doc

Објавено на: 16.06.2017 15:21:49
Документ БР.: DOC_12287-38/2017
Урнек: Распределба на добивка