листај по издавач            листај по урнек


Согласно Точка 6.05 од Правилата за котација, известуваме за дивидендниот календар:

Одлука за исплата на дивиденда за 2016 година


Исплата на дивиденда за 2016 година.doc

Објавено на: 16.06.2017 15:21:53
Документ БР.: DOC_10187-22/2017
Урнек: Дивиденден Календар