листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните Одлуки од собрание на акционери:

Други одлуки од Собрание на акционери


Oдлука по годишната сметка за 2016 година.doc
Одлука по годишен извештаj за 2016 година.doc
Одлука по финансиски извештаи за 2016 година.doc
Одлука за измена на Статутот.doc

Објавено на: 16.06.2017 15:23:10
Документ БР.: DOC_12283-103/2017
Урнек: Други одлуки од собрание