листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Ревидиран дневен ред


Известување до Македонска берза.pdf
Revidiran dneven red.pdf

Објавено на: 20.06.2017 08:41:08
Документ БР.: DOC_10109-108/2017
Урнек: Јавен повик за собрание