листај по издавач            листај по урнек


Согласно член 35 став (1) алинеја 3 од Правилата за котација го објавуваме следново:

Известување за промена на сопственост


известување за промена на сопственост.pdf

Објавено на: 20.06.2017 09:18:45
Документ БР.: DOC_26454-2/2017
Урнек: Стекнување или отуѓување на над 5% од средствата