листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните Одлуки од собрание на акционери:

Во прилог ви доставуваме други одлуки од Собрание на акционери


Berza odluki.pdf

Објавено на: 20.06.2017 09:59:14
Документ БР.: DOC_12283-105/2017
Урнек: Други одлуки од собрание