листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

Ревизорски извештај за 2016 година.


revizorski izvestaj 2016 godina.pdf

Објавено на: 20.06.2017 13:21:40
Документ БР.: DOC_12304-81/2017
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи