листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните Одлуки од собрание на акционери:

Годишен извештај за 2016 година


годишен извештај 2016.pdf

Објавено на: 20.06.2017 13:25:04
Документ БР.: DOC_12283-107/2017
Урнек: Други одлуки од собрание