листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

Во прилог ви ги доставуваме ревидираните финансиски извештаи за 2016 година


Ревидирани финансови извештаи 2016.pdf

Објавено на: 20.06.2017 13:46:57
Документ БР.: DOC_12304-82/2017
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи