листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните Одлуки од собрание на акционери:

Во прилог ви доставуваме Годишен извештај за работење за 2016 година


ГИ 2016 ТЕАЛ.pdf

Објавено на: 20.06.2017 14:09:39
Документ БР.: DOC_12283-108/2017
Урнек: Други одлуки од собрание