листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните Одлуки од собрание на акционери:

Revizorski izvestaj za 2016 godina


compresspdf_GMJpGFEs KLANICA SO LADILNIK 2016.pdf

Објавено на: 20.06.2017 14:12:35
Документ БР.: DOC_12283-110/2017
Урнек: Други одлуки од собрание