листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните Одлуки од собрание на акционери:

Odluki od sednica za Sobranie na akcioneri i godisen izvestaj za rabotenjeto


001.jpg
002.jpg
003.jpg
004.jpg
005.jpg
006.jpg

Објавено на: 20.06.2017 14:10:49
Документ БР.: DOC_12283-109/2017
Урнек: Други одлуки од собрание