листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

revidirani finansiski izvestai


compresspdf_GMJpGFEs KLANICA SO LADILNIK 2016.pdf

Објавено на: 20.06.2017 14:16:56
Документ БР.: DOC_12304-83/2017
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи