листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

.


Финансиски извештаи со извештај на независниот ревизор-СОВРЕМЕН ДОМ АД Прилеп.pdf

Објавено на: 20.06.2017 14:57:51
Документ БР.: DOC_12304-84/2017
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи