листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

REVIZORSKI IZVESTAJ ZA 2016 GOD.


Revizorski Izvestaj Debarski Banji Capa AD - 2016.pdf

Објавено на: 21.06.2017 13:10:00
Документ БР.: DOC_12304-86/2017
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи